Maxima Hi-Test Fuel Octane Booster 473ml

Kód: 83916
Neohodnoceno
Značka: MAXIMA (USA)
249 Kč 205,79 Kč bez DPH
4 dny
Můžeme doručit do:
24.6.2024

Přípravek pro zvyšování oktanového čísla pro dvoudobé i čtyřdobé motory, přímo připravený k přimíchání do benzínu, umožňuje zvýšit kompresi, zvyšuje výkon motoru, zamezuje klepání motoru a detonačnímu spalování, zpomaluje rychlost hoření, zvyšuje samozápalnou teplotu, čistí palivový systém, neobsahuje olovo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvyšovač oktanového čísla
MAXIMA Hi -Test Octane Booster, to jsou koncentrované oktany pro váš závodní motor. Jde o organický produkt neobsahující olovo, mangan ani fosfor, a je přímo připravený pro přimíchání do benzínu. Potlačuje detonace a předčasné zapálení směsi, zpomaluje rychlost hoření a zvyšuje samozápalnou teplotu směsi. Tím zamezuje klepání motoru při detonačním spalování, které by jej mohlo jinak i zcela zničit, umožňuje zvýšit kompresi a tím i výkon.
Hi-Test Octane Booster se používá v koncentracích 160 ml (0,16 l) až 640 ml (0,64 l) na 20 l benzínu. Přidáním 160 ml přípravku do 20 l benzínu se zvýší oktanové číslo asi o 4 jednotky podle použitého benzínu. Závodní motory s velmi vysokou kompresí mohou vyžadovat vyšší koncentrace Hi-Test Octane Boosteru.

Vlastnosti:
Zvyšuje oktanové číslo paliva
Zamezuje klepání motoru a detonačnímu spalování
Zvyšuje výkon motoru
Pro dvoudobé i čtyřdobé motory
Čistí palivový systém

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Aditiva do benzínu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX