čtyřkolka Nový CFMOTO Gladiator X520-A EFI EU5-zelené barvy

Kód: 96474
Akce
33 hodnocení
Značka: CFMOTO
175 990 Kč –5 %
čtyřkolka Nový CFMOTO Gladiator X520-A EFI EU5-zelené barvy
175 990 Kč –5 % 165 990 Kč 137 181,82 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024

Obě verze krátká i dlouhá mají nové zásadní technické prvky, které zlehčují obratnost, průjezdnost, ovladatelnost a přepraví více nákladu. Nic nezůstalo původní ani z dizajnu, který je spolu s ergonomií revolučním po všech stránkách stroje. Příplatková výbava: opěrka a madla spolujezdce 1000,-Kč vč. DPH, kryty rukou 1500,-Kč vč. DPH.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klíčové vlastnosti
Obě verze krátká i dlouhá mají nové zásadní technické prvky, které zlehčují obratnost, průjezdnost, ovladatelnost a přepraví více nákladu. Nic nezůstalo původní ani z dizajnu, který je spolu s ergonomií revolučním po všech stránkách stroje.
Motor
Silný jednoválec odteď s vyšším točivým momentem svou spolehlivostí je jen jednou z nejlepších součástí tohoto stroje. A nejen to, tento Gladiator se pyšní nejnižšími vibracemi ve své třídě (měřeno na rukojetích, sedadle a stupačkách) a to v celém rozsahu otáček.
Ridevison LED osvětlení
Nová technologie osvětlení RIDEVISION je přesně naladěna na X520. Plná LED technologie s pronikavým denním svícením.
Plné LED osvětlení
Zadní celo horizontální LED světelná rampa je úžasným, ale i praktickým bezpečnostním komponentem. Těsně pod ní je zakomponována voděodolná skříňka s objemem 10,5 litru.
Nový 5" displej a podsvícení ovladače
Zcela nový je modře a plně podsvícený 5“ displej. Transparentnost údajů je garantována v noci, či v slunečním světle. Podsvícené ovladače jsou na obou rukojetích praktickým a velmi žádaným doplňkem.
Dokonalé pohodlí
Sedadla mají nový až o 40% hrubší materiál interiéru a zároveň je užší palivová nádrž, což pro jezdce tvoří ideální podmínky. Opěradlo spolujezdce má nejen tlustší pěnu, ale i širší boční vedení a madla pro ruce z měkčeného materiálu.
O 25% nižší teplota
Při práci v nízkých otáčkách a malých rychlostech může stoupat teplota motoru. Nová, propracovaná konstrukce chladiče má na starosti vylepšené chlazení a teploty kolem nohou jsou až o 25 % nižší než v předchozí verzi.
O 50% vyšší nosnost nosičů
Díky nové konstrukci předního i zadního nosiče se o 50% zvýšila jejich nosnost, což znamená 60 kg nákladu vzadu a 30 kg vpředu. Tento typ nosičů využívá systém CF-CONNECT, který umožňuje pohodlnou a rychlou montáž přídavného příslušenství.
Prémiové disky
4-paprskové disky z lehké slitiny vzácných kovů mají prémiový vzhled a jsou mimořádně odolné.
Tlumiče a závěs kol
Nové zavěšení kol s tvarovanými spodními rameny umožňuje vyšší nájezdové úhly a zlepšuje průchodnost těžkým terénem. Tlumiče nyní disponují s 26% vyšší dráhou než u původní verze. Rám je nyní o 10% lehčí a až 30% tužší. Model se vyznačuje i nejlepším nájezdovým úhlem ve své třídě, s hodnotou až 83°.
Variátor CVTech
Osvědčený kanadský variator CVTech je již léta absolutním technickým prvkem Gladiatora.

Doplňkové parametry

Kategorie: Homologace Euro5
Záruka: 5 let
Hmotnost: 350 kg

New CF-Moto Gladiator X520-A EU5 blue

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX