Can-Am Traxter HD10 XU DPS T1b model 2024

Kód: 6RRN
16 hodnocení
Značka: Can-Am
644 000 Kč 532 231,40 Kč bez DPH
Na dotaz

Can-Am Traxter je mimořádně odolný, aby vás dokázal dovézt daleko za hranice každodenní rutiny, a je tak nejschopnějším modelem Can-Am side-by-side všech dob. Na pracovištích, na loveckých výpravách, v zemědělství a všude tam, kde potřebujete, odvede svoji práci dobře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PŘESNĚ NAVRŽENO PRO DOBROU OVLADATELNOST: DYNAMICKÝ POSILOVAČ ŘÍZENÍ (DPS)
LEPŠÍ OVLÁDÁNÍ: Přední diferenciál Visco-Lok QE† kombinovaný s uzamykatelným zadním diferenciálem nabízí trakční systém se čtyřmi režimy, který poskytuje více možností pro různé druhy terénu nebo pracovních úkolů. Zadní diferenciál je ozubený převod pro lepší ovládání.
SEDADLA INSPIROVANÁ DODÁVKAMI: Vestavné sedadlo VERSA-PRO je navrženo jako lavice 40/20/40, inspirovaná moderními pick-up dodávkami.
ADAPTABILNÍ SKLADOVÁNÍ: ODNÍMATELNÝ PLASTOVÝ KUFR S ÚLOŽNÝM PROSTOREM 14palcová (35,6 cm) kola z litého hliníku se 27palcovými (68,6 cm) pneumatikami Maxxis Coronado
Rozvrh? Seznam úkolů? Provozní doba? Traxter prostě funguje. Den je za námi, když řeknete, že je, takže získáte maximum z vozidla side-by-side vyrobeného tak, aby si poradilo s jakýmikoli podmínkami. Žádná přestávka, žádná dodatečná údržba. Jsou to vozidla, která budete chtít předat svým dětem, ne prodejci. Každý Traxter je vyroben tak, aby to zvládl.
Je to čistě nový design SxS vozidla pro praktické využití, který je postaven pro každou cestu, a přesto splní vaše očekávání, pokud jde o asfaltovou silnici, lesní cestu nebo jízdu v přírodě. Dodává se ve dvou výkonových verzích HD8 a HD10 se spoustou doplňků a úprav DPS a XT.  Využitím dlouhodobých zkušeností v sektoru "Powersports" nebo ve vývoji leteckých motorů, výrobce BRP - Can-Am zavádí nové možnosti motor ROTAX® HD8 a HD10 V-Twin. Vzali jsme naše vysoce uznávaný motory Rotax V-Twin a nakalibrovali jsme jim za vystoupení Heavy-Duty t.j. tvrdé práce. Ať už do práce, nebo vytáhnout auto vozík motory HD8 50HP a HD10 82 HP jsou motory, které ukázaly sílu v nejtěžších podmínky, na které se můžete spolehnout. Navržen pro optimální točivý moment a výkon i při nízkých otáčkách pro tahání těžkých nákladů nebo přívěsu. Motor Rotax HD10 poskytuje až o 20% vyšší točivý moment než nejbližší konkurence, a to v nižších otáčkách,které je nejvíce potřebují ve své práci. Nové motory ROTAX® nepotřebují častou údržbu, ale jsou navrženy tak, že můžete zůstat bez nezbytné údržby pro období jednoho roku, nebo až 1865 mil (3000 km) nebo 200 hodin provozu. Snadný přístup ke klíčovým prvkům motor a dlouhé servisní intervaly ocení každý uživatel.

Technická specifikace:
Motor: Rotax
Zdvih. objem motoru: 976 ccm
Typ / počet válců: 4-takt / 2
Počet ventilů / svíček: 4 / 1
Výkon: 82 Hp
Chlazení: Kapalina
Karburátor: 2 Siemens VDO injektor
Převodovka: PRO-TORQ převodovka s rychlou odezvou System (QRS), high airflow ventilation and Electronic Drive Belt Protection Extra-L / H / N / R / P
Výška: 203 cm
Délka: 305 cm
Šířka: 162,5 cm
Světlá výška: 33 cm
Rozvor kol: 211,5 cm
Přední pneu: Maxxis Coronado 27 x 9 x 14
Zadní pneu: Maxxis Coronado 27 x 11 x 14
Rozměr korby: (96.5 x 138.4 x 30.5 cm)
Nosnost nákladní korby: 454 kg
Naviják: ANO SUPERWINCH 4500lbs
Objem palivové nádrže: 40 litrů
Pohon: Volitelný 2x4,4x4 s předním diferenciálem Visco-lok, rozpojitelný zadní diferenciál
Brzdy: Kotoučové, hydraulické, 2 vpředu 220mm , 2 vzadu 220mm
Přední zavěšení: nezávislá dvojitá A-ramena Osvětlení /
Světla: 4x 60W přední, zadní a brzdové
Zadní zavěšení: více prvkové zavěšení dvojitých A-ramen TTA s torzní tyčí
Suchá hmotnost: 710 kg
Posilovač řízení DPS: ANO
Rám: Ocelový Homologováno v kategorii: T1b

Doplňkové parametry

Kategorie: Traxter
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 710 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX