Can-Am Maverick X RS Turbo RR model 2024

Kód: 7TRN
Neohodnoceno
Značka: Can-Am
925 000 Kč 764 462,81 Kč bez DPH
Na dotaz

LEGENDS NEVER STAND STILL. Jeďte v čele jakékoli smečky s 200 koňskými silami, 72 palcovou šířkou a všemi možnostmi, které z ní dělají nesporného vůdce, kterým je. Nejvýkonnější motor side-by-side dostupný kdekoli. Zkombinujte to s naší novou primární spojkou pDrive a můžete očekávat lepší výkon, o 30 % větší amplitudu řazení a silnější zrychlení, které Vás poženou na přední místo jakékoliv závodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Motor 200 HP
Nejvýkonnější motor side-by-side dostupný kdekoli. Zkombinujte to s naší novou primární spojkou pDrive a můžete očekávat lepší výkon, o 30 % větší amplitudu řazení a silnější zrychlení, které Vás poženou na přední místo jakékoliv závodu.
Smart Lok předního diferenciálu
Náš přední diferenciál Smart Lok™ je nyní standardem, ale přilnavost a ovládání, které vám poskytne při jízdě, je něco jiného než! Smart-Lok™ je nejpokročilejší terénní přední diferenciál, tečka. Je plně uzamykatelný za běhu se čtyřmi elektronicky řízenými automatickými režimy, které vždy vrátí maximální trakci za každých podmínek.
Odpružení
S dvojitým ramenem A v celé sestavě je síla standardní. Všechny modely se šířkou 72 palců těží z designu zavěšení inspirovaného Trophy-Truck. Naše modely X rc a X mr se také mohou pochlubit klenutými dvojitými A-rameny pro maximální světlou výšku.
Podvozek Tlumiče FOX
Postaveno s tím nejlepším: FOX† 2.5 PODIUM RC2† Piggyback / Rear: FOX† 3.0 PODIUM RC2† 
Pneu a disky
Vybavený k překonání vzdálenosti a maximálnímu využití Maverick X3, ať jste kdekoli. Každý balíček Maverick X3 má jedinečné nastavení, od rozložených 30palcových pneumatik ITP Cryptid† připravených do bláta až po legendární 32 palcové pneumatiky Maxxis Carnivore† s koly s beadlockem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Maverick X3
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 780 kg
Nevyplňujte toto pole:
TS Avatar autora Provozu schopné? 23.11.2022 14:12
Dobrý den, dostanu na to spz? Tedy je to provozu schopné?
Odpovědět
A Avatar autora Provozu schopné? 23.11.2022 14:24
Dobrý den, stroj je homologován v kategorii speciální terénní přepravník, který má pouze v TP maximální rychlost uvedenou 20 km. Stroj nepodléhá STK.
×

Splátková kalkulačka ESSOX