Vozík TDKS za čtyřkolku, ATV - se sklápěcí korbou

Kód: TDKS
20 hodnocení
Značka: Vares
8 890 Kč 7 347,11 Kč bez DPH
10 dní

Vozík se specielně sníženým těžištěm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vozík se specielně sníženým těžištěm = vynikající vlastnost pro jízdu v soupravě se čtyřkolkou. Nosnost 300 kg. Slápěcí korba, vyklápěcí a zároveň zcela odnímatelné zadní čelo = možnost transportu dlouhého materiálu.

Neodpružená konstrukce, povolená rychlost max. 20 km/h

Kola 145x70-8 na ložiskách

Technická data
TYP NOSNOST VNITŘNÍ ROZMĚR KORBY CELKOVÁ ŠÍŘKA PNEUMATIKY / ULOŽENÍ MAX. RYCHLOST
TDKS 300 kg 1150X750X300 mm 850 mm 145x70-8 na ložiskách 20 km/h

 

Vozíky za čtyřkolky

 

Nabízíme ucelenou řadu kvalitních závěsných vozíků. Vozíky jsou vyrobené speciálně pro užitkové stroje ATV (čtyřkolky). Je u nich kladen důraz na nízkou vlastní hmotnost, maximální možnou nosnost a komfortní jízní vlastnosti přizpůsobené terénu, do kterého je vozík určen.

Nosnost vozíků je od 250 do 500 kg. Některé typy mají sklápěcí korbu, která je zajištěna jednoduchým mechanismem, otevíratelné a odnímatelné zadní čelo. Bržděným typem čtyřkolkového vozíku je TRS 500-5, který je vybaven nátlakovou brzdou, ostatní vozíky jsou nebržděné.

Specilaitou mezi vozíky je ATV 4x4 s unikátní odpruženou konstrukcí (odpruženými polonápravami) a schválením pro provoz na veřejných komunikacích = s SPZ !!! Tento typ je vynikajícím spojením funkčnosti v terénních podmínkách i bezpečné a oficiální jízdy ve městě.

Všechny typy vozíků jsou před lakováním oštřeny technologií tlakového tryskání materiálu, povrchová úprava je provedena vysoce kvalitní práškovou barvou (RAL 9005).

Standardně dodáváme vozíky vhodné ke všem užitkovým čtyřkolkám, jež jsou vybaveny tažnou koulí ISO 50, nebo na objednávku s čepovým závěsem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vozíky za čtyřkolku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 100 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: