tyč řízení Houser Racing pro Suzuki LTR 450 +2´´

Kód: 170605
Neohodnoceno
Značka: Houser Racing
7 990 Kč 6 603,31 Kč bez DPH
Vyprodáno

Tyče řízení Houser Racing ve spojení s odpruženými nástavci na řídítka omezují přenos vibrací od motoru i vibrací vznikajících za jízdy, které se jinak přenášejí přes řidítka do rukou jezdce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyče řízení Houser Racing ve spojení s odpruženými nástavci na řídítka omezují přenos vibrací od motoru i vibrací vznikajících za jízdy, které se jinak přenášejí přes řidítka do rukou jezdce. Tím výrazně snižují únavu při jízdě. Všechny tyče řízení Houser jsou vyrobeny z chrommolybdenové oceli třídy 4130. Tyče řízení Houser Racing jsou profesionálně svařovány pro zajištění vysoké kvality, aby vydržely i ty nejtěžší závodní podmínky. Způsob svařování horní části tyčí řízení Houser Racing se stal průmyslovým standardem. Za tyčemi řízení Houser Racing je více než deset let vývoje a testování, které vedlo k jedněm z nejodolnějších čtyřkolkových tyčí řízení na trhu. K tyčím řízení Houser Racing je nutné dokoupit nástavce na řídítka Houser Racing, které se prodávají samostatně.
-Pro zmenšení poloměru zatáčení a omezení "bump steer" (změna geometrie přední nápravy při propérování) použijte stavitelný spodní představec Houser Racing
-K tyčím řízení Houser Racing je nutné dokoupit nástavce na řídítka Houser Racing, které se prodávají samostatně.
-Tyče řízení Houser Racing jsou ideální pro vyšší jezdce a pro piloty, kteří chtějí zvednout výšku ovládacích prvků pro zlepšení jízdní polohy.
-Výška se měří po celé lakované délce a včetně nástavců na řídítka
-Vyrobeno z chrommolybdenových ocelových trubek třídy 4130 pro nejvyšší možnou pevnost.
-Všechny tyče řízení Houser používají extra velké výztuhy na straně úchytů řídítek a na straně spojovacích tyčí pro vysokou pevnost a zabránění ohýbání.
-Odolné lakování kvalitní práškovou barvou.
Vhodné pro modely:
Suzuki LTR 450  2007 - 2012

Doplňkové parametry

Kategorie: Lanka, páčky a řídítka
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: