čtyřkolka Can-Am Outlander Max 570 XT DPS ABS T3b model 2023

Kód: 2ZPC
9 hodnocení
Značka: Can-Am
366 129 Kč 302 585,95 Kč bez DPH
Na dotaz

Výkon kam se podíváte – Outlander Max 570 je téměř synonymem zábavy! Upravená kalibrace osvědčeného dvouválcového motoru Rotax 570 umožňuje o 4% lepší výkon než dříve, čímž opět dokazuje jeho dominantní pozici v této kategorii...a nejen v ní. Outlander 570 svým výkonem předstihuje dokonce i silnější čtyřkolky. Unikátní technologie EFI navíc umožňuje snadné startování bez dušení a automatické přizpůsobení změnám nadmořské výšky.  Horkou novinkou je pokrokový posilovač řízení DPS se senzorem rychlosti , který snižuje namáhavost řízení a činí čtyřkolku ovladatelnější.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pozoruhodné pohodlí a schopnosti pro každého jezdce. Dokonalá kombinace účinnosti, výkonu a ceny, čtyřkolka Outlander 450 nebo 570 je vše, co kdy budete potřebovat... a ještě něco navíc.
Motor
Jednoválcový motor Rotax 450 s výkonem 38 koní nebo osmiventilový SOHC Rotax 570 V-Twin o výkonu 48 koní. Tyto osvědčené motory nabízejí bezkonkurenční výkon, zatímco stále zůstávají spolehlivé a efektivní.
Tažná síla
Outlander je plně vybaven pro snadnou přepravu větších nákladů, má standardní zadní závěsnou desku a špičkovou tažnou kapacitu 1 300 liber (590 kg), která postačí pro jakoukoli práci i cestu.
Dynamický posilovač řízení se třemi režimy (DPS)
Pro snadnou a přímou asistenci řízení citlivou na rychlost, s větším výkonem při nižších rychlostech pro snížení námahy při řízení a menším při vyšších rychlostech pro maximální pocit jezdce z řízení. Tři režimy ještě více přizpůsobují DPS.
Nový naviják Can-Am HD 3500
Vyzkoušejte tento výkonný, z výroby instalovaný naviják Can-Am HD s válečkovým vedením. Jeho nosnost 3 500 liber (1 588 kg) je nezbytná při lovu, na ranči, v blátě a na vzdálených pracovištích. Všechny ostatní výbavy již zahrnují příslušnou kabeláž.
Bezstupňová převodovka
Zvolte převodový stupeň, sešlápněte plyn - a vyrazte - převodovka CVT modelu Can-Am Outlander dodává tolik výkonu, kolik potřebujete. Nyní s překalibrovaným brzděním motorem pro přesnější ovládání v kopcovitém terénu.
Objem palivové nádrže 20.5l
Dojezd na cestě. Velký objem palivové nádrže a účinné motory Rotax vám a modelu Outlander 450/570 umožní jet déle, než byste možná čekali.
4,5palcový digitální displej
Mějte přehled o všem, co váš Outlander 450 / 570 dělá - za jakýchkoli povětrnostních podmínek - díky zcela novému 4,5palcovému digitálnímu displeji. Obsahuje: rychloměr, otáčkoměr, počítadlo kilometrů, počítadlo ujeté vzdálenosti a počítadlo hodin. Poloha převodovky, ukazatel 4x4, teplota, kontrolky motoru, elektronický palivoměr a hodiny.
Hlavní vlastnosti

  • Motor Rotax® V-twin
  • Protiblokovací brzdový systém (ABS)
  • Inteligentní regulace paliva (iTC™️) s jízdními režimy
  • Plynulá změna převodového poměru (CVT) s možností brzdění motorem
  • Dynamický posilovač řízení se třemi režimy (DPS)
  • Naviják Can-Am s kladkou Fairlead
  • Mohutné přední a zadní nárazníky
  • Lakované plasty pro prémiový vzhled
  • 12palcová litá hliníková kola
  • 25palcové pneumatiky Carlisle Trail Wolf

Doplňkové parametry

Kategorie: Homologace T3 ABS
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 350 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: