čtyřkolka Can-Am Outlander Max 570(650) XU+ T3b model 2021

Kód: 3SMA
Novinka
54 hodnocení
Značka: Can-Am
357 500 Kč 295 454,55 Kč bez DPH
Na dotaz

PŘI NAVRHOVÁNÍ OUTLANDER UX PACKAGE JSME MĚLI NA MYSLI JEN JEDNO:ABY ODVEDL SVOU PRÁCI. ODEVZDÁ VĚTŠÍ VÝKON NEŽ POTŘEBUJETE – K VLEČENÍ, TAŽENÍ AJ. NEŘÍKÁME, ŽE TO BUDE TO BEZ PRÁCE, ALE BUDE TO ROZHODNĚ SNAZŠÍ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výkon kam se podíváte – Outlander 570 je téměř synonymem výkonu! Upravená kalibrace osvědčeného dvouválcového motoru Rotax 570 umožňuje o 4% lepší výkon a o 8% lepší točivý moment než dříve, čímž opět dokazuje jeho dominantní pozici v této kategorii...a nejen v ní. Outlander 570 svým výkonem předstihuje dokonce i silnější čtyřkolky. Unikátní technologie EFI navíc umožňuje snadné startování bez dušení a automatické přizpůsobení změnám nadmořské výšky.  Horkou novinkou je pokrokový posilovač řízení DPS se senzorem rychlosti , který snižuje namáhavost řízení a činí čtyřkolku ovladatelnější.
26-palcové radiální pneumatiky ITP, dodávající stroji skvělou trakci, vnitřní brzdové kotouče, které se postarají o fantastickou centralizaci hmotnosti pro lepší ovládání, neochabující sílu při brzdění a lepší ochranu před bahnem, štěrkem a odskakujícími kaménky, to vše je zárukou plynulého řízení a výborné akcelerace.   Nad bezpečností zaparkované čtyřkolky bdí digitálně kódovaný bezpečnostní systém DESS, první standardizované zařízení proti krádeži na trhu. Praktické přední a zadní ocelové zahrádky (kapacita 54 kg vepředu, 109 kg vzadu) s pevnou konstrukcí a velkou úložnou kapacitou vám zase přijdou vhod při převážení nákladu.

HLAVNÍ VLASTNOSTI

 • Motor ROTAX 570 cc, kapalinou chlazený 
 • Pevnostěnný přední nárazník 
 • Nezávislé torzní zadní odpružení s vlečným ramenem (TTI) 
 • Vyhřívané rukojeti 
 • 1,588 kg naviják Can-Am HD 
 • Vysokopevnostní plotny s rychloupínacím systémem LinQ™ pro příslušenství 
 • 21.4 L vodotěsná zadní schránka 
 • Zesílený potah sedačky 
 • Volitelný pohon 2WD / 4WD s automatickým předním diferenciálem VISCO-LOK

  Technické specifikace Can-Am Outlander-MAX-XU+-570-650-1000T 

Doplňkové parametry

Kategorie: Homologace T3 PRO
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 350 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: