Can-Am Spyder F3-S Special Series model 2023

Kód: E6PG
5 hodnocení
Značka: Can-Am
699 540 Kč 578 132,23 Kč bez DPH
Na dotaz

Vydejte se na otevřenou cestu se speciální sérií Spyder F3-S, a pokud chcete věci vylepšit, nízké těžiště, výkonnější rázy a režim Sport jsou připraveny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Relaxovaná ergonomika
Pro krátké nebo dlouhé jízdy je pohodlí vše. Jízda v uvolněné poloze se systémem UFit přizpůsobeným speciálně pro vás zajišťuje pohodlnější a příjemnější jízdu.
Odvážný, masivní styling
Otáčejte to s tímto odvážným výrazem na kolech. Díky svalnatému postoji si vaši přítomnost všichni všimnou.
Nejvyšší výkon
Skvělý výkon při každé jízdě. Díky vynikajícímu poměru výkonu k hmotnosti a výkonově optimalizovanému převodovému poměru vám bude bušit pulz, když pocítíte vzrušení z prázdné silnice.
Pohodlí a komfort
Déšť, teplo nebo chladno, vždy budete připraveni. S extra úložným prostorem, kde si můžete zabalit výbavu, a větším komfortem než kdy dříve, se nikdy nebudete muset starat o podmínky na silnici, když jedete na dlouhé výlety.
Navrženo pro jezdce
Velký, jasný a ultra funkční; naše cestovní modely jsou vybaveny velkým panoramatickým 7,8 "širokým barevným LCD displejem, který je snadno viditelný za všech podmínek. 
Připojte se ještě lépe
Připojte se k špičkové dostupnosti na silnici díky řadě aplikací pro smartphony optimalizovaných pro vozidla pomocí BRP Connect. Díky nejnovějším navigačním aplikacím budete vědět, kam máte namířeno, poslouchat své oblíbené skladby pomocí aplikace Music †, skenovat oblohu pomocí aplikace Accuweather † nebo sdílet zážitky s komunitou Can-Am Spyder s aplikací Rever † a ještě mnohem více, zatímco si budete užívat svou jízdu.
Výkonný a efektivní
Motor Rotax 1330 ACE je řadový tříválcový motor s maximálním točivým momentem na každém rychlostním stupni, který zajišťuje vynikající zrychlení při odezvě a odezvu na plyn. Je také efektivní s možností najet až 406 km na jednu nádrž *. Navíc je extrémně nenáročný na údržbu.
ABS, Traction a Stability Control
Systém stability vozidla vyvinutý ve spolupráci s BOSCH † a inspirovaný automobilovými technologiemi, integruje protiblokovací brzdy, kontrolu trakce a kontrolu stability pro získání důvěry na otevřené silnici.
Elektronické řízení a dynamické
Elektronicky řízený systém posilovače řízení poskytuje různou míru pomoci v závislosti na rychlosti vozidla, takže je vždy snadné s ním manévrovat a řídit.
Digitálně kódovaný bezpečnostní systém
Digitally Encoded Security System (D.E.S.S.) pomáhá chránit Can-Am Spyder před krádeží nebo jiným neoprávněným použitím. Vozidlo se nespustí, pokud jezdec nepoužije správně kódovaný elektronický klíč.
Komfort a ekonomika paliva
Tato šestistupňová převodovka nabízí dokonalou rovnováhu mezi komfortem a úsporou paliva díky propracovanému systému hydraulické spojky. Cestujte pohodlně při nízkých otáčkách s možností manuální nebo poloautomatické převodovky. Poloautomatická verze využívá řazení pádla palcem a ukazováčkem.
Vysoká kvalita Brembo brzdového systému
Vysoce výkonné brzdy speciálně navržené pro Can-Am Spyder od světového lídra v brzdové technologii zajišťují pokaždé vynikající brzdnou sílu a konzistentní výkon.
A co více, na tento stroj Vám stačí řidičský průkaz skupiny  B !!!

Doplňkové parametry

Kategorie: Spyder Sport Cruising
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 408 kg

can-Am Sypder F3-S model 2023

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: